Magia miłosna

Magia miłosna naszych problemów jest zawsze jak odcisk palca  indywidualna dla każdego człowieka, z dziesiątkami różnych aspektów, które trzeba wziąć pod uwagę. Jednak struktura tych problemów cały czas się powtarza i po pewnym czasie wykształca się pewna intuicja,  Choć nie zawsze, w większości przypadków głos tej intuicji to głos, którego warto słuchać.

Jeśli zatem opanujesz umiejętność myślenia w odpowiedni sposób, wyobrażania sobie odpowiednich rzeczy, oraz dodasz do tego zestaw zachowań które znasz patrząc w LUSTRO (np.. ćwiczenia fizyczne, właściwe odżywianie, sen), efektem będzie trwała energia, ukierunkowana na realizację twojego celu w teżw magii miłosnej.

Automotywacja- umiejętność samodzielnego wzbudzania w sobie motywacji

Automotywacja to umiejętność ponownego nakręcenia swojej sprężyny, bez pomocy zewnętrznych czynników i€“ bodźców (groźby, kary, nagrody) czy jakiejkolwiek pomocy. Ktoś, kto posiada automotywację, może sobie poradzić z kryzysem energetycznym. Zarządzanie energią jest umiejętnością stawiania żagli i sterowania okrętem.

Zarządzanie energią polega przede wszystkim na tworzeniu odpowiednich warunków  psychologicznych oraz fizycznych. Polega na odpowiedniej organizacji swoich przeżyć i doświadczeń poprzez obrazy, myśli, uczucia i działania.

Magia miłosna nie zachodzi jednakowo u wszystkich. Każdy z nas jest inny i z tego względu należy jego przypadek rozpatrywać indywidualnie. Największą uwagę musimy zwrócić na to, jaka jest nasza wrażliwość energetyczna. Na życie człowieka wpływają 3 czynniki: ciało, energia i duchowość. Dzięki naukowcom wiemy, iż nasze ciało jest zbudowane z pól energii, które mają bardzo duże oddziaływanie na człowieka. Badania nad modelem energetycznym naszego życia dopiero trwają, zatem jedynie na podstawie niejasnych doniesień zaczynamy zdawać sobie sprawę, iż jest ono w przeważającym stopniu zależne od powiązań energii oraz ciała.

Każdy człowiek różni się pod względem fizycznym i duchowym, temu też takie pojęcia jak metabolizm energetyczny oraz wrażliwość energetyczna pozwalają na zdefiniowanie tego w jaki sposób odbieramy energię z otaczającego nas świata.

Gdy cierpimy, dostosowujemy swoje zachowanie do sytuacji, czasem prowadzi to także do głębszych analiz, takich jak pojmowanie, po co jesteśmy na ziemi oraz jak przebiegała nasza ewolucja. Magia miłosna jest odbierane przez świadomość jako czynnik mobilizujący, a można uznać, iż sam wszechświat wysyła nam te sygnały. Co więcej, jeśli zdamy się na intuicję, będziemy mogli bez problemu zanalizować te dane a jest w nich gotowe rozwiązanie problemów.

Świadomość oraz wrażliwość emocjonalna pośredniczy w zdobywaniu oraz interpretowaniu danych. Gdy jednak będziemy zbyt długo i dokładnie je analizować, nadmiar wiedzy wzbudzi w nas lęk i opór.