Przeprogramuj swój umysł na miłość Jak zbudować szczęśliwy związek

Związek to nie bokserski ring, gdzie walczy się o to, kto ważniejszy, czyje na wierzchu. Zamiast próbować podporządkować sobie partnera i stale z nim rywalizować, lepiej pozwolić mu być sobą.

Przeprogramuj swój umysł na miłość

Jak zbudować szczęśliwy związek? Wiemy, że umysł wpływa na fizjologię ciała. Często emocje są przyczyną chorób. Uczucia takie jak gniew, strach, smutek, miłość, radość mają duży wpływ na nasze ciało.

Dlatego leczymy ciało

Choroba w naszej opinii jest to zespół blokad, leków i zaniedbania w strukturach energetycznych człowieka odbijających się w jego ciele.

Uzdrawiamy duszę

Rany w ciele i psychice człowieka znajdują odzwierciedlenie w duszy. Zapraszamy ją na należne jej miejsce w ludzkim ciele.

Malujemy energię

Dostrzegamy energię ludzkiej duszy i możemy ją przelać w postaci obrazu na płótnie.

Dokonujemy odczytu z duszy

Świadome związki partnerskie służą rozwojowi duchowemu i materialnemu. Jeśli relacje są nieświadome, to służą obcym cywilizacjom, które manipulują energią i wykorzystują ich życie, jak wykorzystuje się zwierzęta w klatkach. Przez ból, utratę energii i manipulację, następuje bardzo powolny rozwój duchowy w parze.Toksyczni ludzie odcinają Cię od Twojego potencjału i odgradzają od ludzi o wysokich wibracjach. Trudne i toksyczne relacje, mogą wpędzać Cię w przewlekłe choroby, pozornie przypadkowe urazy i teoretyczne, nieprzyjemne zbiegi okoliczności.

Kiedy już umiesz otwarcie i szczerze wyrażać siebie w relacjach i kiedy potrafisz wznieść się ponad własne potrzeby, widzieć i respektować potrzeby innych ludzi, warto zobaczyć, że JA i TY tworzymy razem MY, czyli wspólnotę. Połączenie tych metod sprawia, że dopełniają się one wzajemnie i mają głęboko transformujące działanie. Masz wrażenie, że nie żyjesz tak, jak chcesz, tylko wszystko dzieje się bez Twojego udziału?