Rzucanie klątw

By rzucić klątwe musimy prawidłowo zdiagnozować stan karmiczny i mentalny człowieka, warto otworzyć się na pytania dotyczące całego funkcjonowania – także stylu życia, tego, w jaki sposób reagujemy na różne bodźce i innych spraw.  Priorytetem jest dla nas przede wszystkim rzetelność.

Nie daj się klątwie!

Czy żeby rzucono na Ciebie klątwę musisz się znaleźć w nieodpowiednim miejscu i czasie? Nie zawsze to wygląda w ten sposób, czasem dzieje się tak, że ktoś celowo rzuca na Ciebie urok, który ujawnia się dopiero po upływie określonego czasu. Niektóre z przekleństw przybierają bardzo dotkliwe, bolesne lub okrutne formy, dlatego warto dowiedzieć się, jak ich uniknąć. Klątwy są bardzo często skutkiem czarnej magii – wystarczy, że udasz się do niedoświadczonej wróżki lub sam będziesz próbować wróżyć, a przywołasz złe moce, które będą miały na Ciebie bardzo negatywny wpływ. Magia nie jest zabawą dla amatorów!

Portal LUSTRO zapewnia fachowy wgląd w sytuacje i zachodzące procesy umożliwiają prognozowanie dalszych działań i  technik rozwoju.

Na czym polega urok lub klątwa?

Urok czy klątwa to nic innego jak oddziaływanie na kogoś w negatywny sposób bez jego wiedzy na ten temat. Co istotniejsze, zarówno pomiędzy rzucającym, a jego ofiarą istnieje specyficzna więź emocjonalna. Niektóre osoby zajmują się rzucaniem przekleństwa na życzenie – jest to możliwe po zobaczeniu fotografii czy przedmiotu konkretnej osoby. Warto wspomnieć o tym, że niektóre uroki mogą zostać wywołane zupełnie nieświadomie – np. jeżeli ktoś Cię skrzywdził i myślisz o nim w negatywny sposób. Kiedy ktoś Ci źle życzy, Twoje życie również może stać się wielką serią niefortunnych zdarzeń. Prostym sposobem na zdjęcie takiej nieświadomej klątwy jest zrobienie listy osób , które Cię nie lubią, skrzywdziły lub źle Ci życzą, a następnie w sercu poproś ich szczerze o wybaczenie.

W kwestiach świadomie rzuconych przekleństw  koniecznie będzie przejście procesu oczyszczenia energetycznego, zdjęcia lub odczynienia klątwy lub uroku.

Czym się różni klątwa od uroku?

Generalnie zarówno urok, jak i klątwa mają za zadanie działać bezpośrednio lub pośrednio na ludzi, nawet jeżeli przekleństwo rzucone jest na przedmiot. W efekcie końcowym i tak ma ono dotknąć konkretnej osoby lub grupy osób. Co ciekawsze, klątwa i urok mogą posiadać moc złą, ale również dobrą. Zasadnicza różnica pomiędzy nimi to sposób działania. Klątwa rzucona na człowieka powoduje różne zjawiska czy zdarzenia w życiu, ale nie oddziałuje w żaden sposób na jego umysł. Z tego też względu często ludzie nie kojarzą swojego pecha czy serii niefortunnych zdarzeń z przekleństwem – odczynianie klątw jest bardzo trudne i wymaga skomplikowanej analizy. Zupełnie inaczej zdejmuje się uroki, których zadaniem jest działanie bezpośrednio na umysł człowieka. Tego rodzaju przekleństwo może wywrzeć wpływ na Twoje uczucia, emocje czy myśli, a przez to w pewien sposób steruje podjętymi przez Ciebie decyzjami oraz widzeniem rzeczywistości. Zdejmowanie uroku również nie należy do prostych zadań, po efektywnym procesie oczyszczania świat może wydawać Ci się zupełnie inny, niż podczas działania uroku.

Jak wygląda oczyszczanie energetyczne?

Jest to zabieg duchowy, który pozwoli Ci na oczyszczenie się z negatywnych emocji, nagromadzonych od dłuższego czasu. To swego rodzaju usunięcie toksyn swojego ducha i umysłu, sprawiające, że Twój organizm na nowo zyska równowagę, wyciszy się oraz uspokoi. Co więcej, w takiej sytuacji znacznie łatwiej będzie Ci żyć zgodnie z samym sobą, swoim otoczeniem czy codzienną rzeczywistością.

Ilość zabiegów oczyszczania uzależniona jest od tego, ile nagromadziło się w Tobie negatywnej energii. Czasami wystarczy jedno oczyszczanie energetyczne, często potrzeba kilku – to już zależy od indywidualnej sytuacji, z tego powodu zawsze konieczne jest przeprowadzenie analizy pola energetycznego, po której jasno można stwierdzić ile zabiegów będzie Ci potrzebnych, aby na nowo móc się cieszyć życiem bez skumulowanych złych emocji. Proces oczyszczania można przeprowadzić na miejscu lub zdalnie, oba zabiegi są tak samo skuteczne!

Rytuał oczyszczenia wykonywany jest przy zapalonej gromnicy i roślinie w doniczce. Dodatkowo konieczne będzie zdjęcie osoby, która przyjęła klątwę. Fotografia musi być skierowana głową na północ. Po przygotowaniu odpowiednich elementów należy zamknąć oczy, uspokoić myśli i przesunąć prawą dłonią po zdjęciu, jakbyś chciał zdjąć z niego niewidzialne krople wody, a następnie strząsaj je w kierunku rośliny w doniczce. Wtedy też trzeba wypowiedzieć magiczną formułę: Uwalniam Cię (imię i nazwisko) od (forma rzuconej klątwy) i przenoszę ją na tę oto roślinę. „Niech w nią wrośnie, a od Ciebie odejdzie na wieki.” Zdanie powtórz trzykrotnie. Jeżeli rytuał oczyszczenia zostanie przeprowadzony poprawnie, to roślina zacznie więdnąć. Najlepsze efekty osiąga się podczas wchodu lub zachodu słońca. Kluczem do sukcesu jest również podejście osoby oczyszczanej – musi sobie zdawać sprawę, że jest tylko kanałem, przez który przechodzi zła energia, ale nie zostaje w niej.

Odczynianie i zdejmowanie klątw oraz uroków

Zdejmowanie i odczynianie klątwy czy uroku to dwa różne procesy. Pierwszy z nich jest całkowitym oczyszczeniem energetycznym z negatywnych sił czy energii. Zdejmowanie klątw i uroków odbywa się podczas specjalnego obrzędu, podczas którego energia zostaje rozproszona w przestrzeń kosmiczną. Natomiast odczynianie klątw i uroków to zmienianie ich siły, tak jak zmiana biegunów – z ujemnego na dodatni. Jest to możliwe przy zastosowaniu odpowiednich zaklęć o konkretnej formule – często wypowiada się je kilkukrotnie.

Oczyść się z negatywnej energii!

Proces oczyszczania duchowego może naprawdę wiele wnieść do Twojego życia, a co więcej, to krok w stronę osiągnięcia rzeczywistej równowagi emocjonalnej. Bez względu na siłę negatywnych emocji, możesz poddać się zabiegowi lub serii zabiegów oczyszczających, które sprawią, że poczujesz się znacznie lepiej! Uwolnij się od negatywnych emocji, a następnie będziesz mógł zacząć wszystko od nowa.

Jeżeli czujesz, że nie panujesz nad złą energią, która kumulowała się w Tobie od lat – koniecznie zwróć się do mnie z prośbą o zabieg oczyszczający. Może on być wykonany na miejscu, ale również na odległość. Zdjęcie klątwy nie jest rzeczą prostą, jednakże całkowicie możliwą przy odpowiednim nakładzie czasu oraz energii. Nie pozwól, aby Twoim życiem kierowały negatywne, dotąd skrywane emocje. Sam decyduj o swojej przyszłości!

Chętnie Ci pomogę, tak jak wielu innym osobom w potrzebie. Na odległość lub na miejscu zdejmę z Ciebie urok, a negatywną energię zamienię na pozytywną. Od tamtej chwili będziesz mógł cieszyć się szczęśliwym życiem bez ciężaru uroku lub przekleństwa! Pozwól sobie pomóc, aby na nowo  odzyskać władzę nad swoim losem.

Uroki, klątwy czy czary to mentalne albo rytualne oddziaływanie na kogoś bez jego wiedzy i zgody. 

Początek klątwy możemy zauważyć, gdy wszyscy bez żadnego powodu odwracają się od nas. Tracimy najbliższe nam osoby, lub cierpimy na skutek ich nieuleczalnych chorób. Przykładów można podawać mnóstwo, chociaż nie zawsze musi to być klątwa czy urok. Może to być zwykłe opętanie przez byty astralne. Boimy się lub wstydzimy się zwrócić do kogoś, kto nam pomoże. A życie jest krótkie, więc czy warto cierpieć, zadawać sobie ból i przy tym innym? Czasami niewinna rozmowa z osobą, która zrozumie i będzie mogła wyjaśnić niektóre sprawy, może zmienić nasze życie

Jak uwolnić się od klątwy?

Zdejmowanie opętania z istoty ludzkiej, zwierząt, czy szlaku astralnego można wykonać bez wiedzy osoby opętanej. Wystarczy zlecenie osoby życzliwej. Można to uczynić ze zdjęcia lub planu mieszkania. Klątwy świadome można zatrzymać specjalnym rytuałem, który rozpuści kody w niej zawarte Należy dotrzeć do tego, jak została zadana, czy była to klątwa czarnej magii, czarnej tantry, pentagramu satanizmu, czy też hipnozy. Należy ustalić, jakie kody zostały użyte w danym rytuale i co zostało zasłonięte w danej osobie. Na wszystko jest rozwiązanie i uwolnienie jest możliwe, pod warunkiem, że osoba lub osoby objęte klątwą będą współpracować i poddadzą się specjalnemu rytuałowi oczyszczania i odczynienia klątwy.

Przy okazji uwaga: osoba, która będzie dokonywała ceremonii oczyszczenia i przeniesienia, koniecznie musi wcześniej zakodować w swej głowie przekonanie, że jest tylko obojętnym kanałem, przez który przechodzą zło bądź negatywne energie. To ważne, bo inaczej klątwa czy choroba przeniesie się nie na kwiat, lecz na nią!