Uroki miłosne

Urok miłosny to potężna siła, która pozwala skierować energię astralną w stronę wybranej osoby. Nie jest to proste, wymaga wysiłku i ogromnej mocy, jednak doświadczona osoba będzie umiała tego dokonać. Energia miłosna odróżnia się od innych typów energii mentalnej oraz fizycznej tym, że działa na poziomie emocjonalnym. Nie jest ona niezniszczalna i nie możemy jej używać wtedy, gdy nasze ciało lub umysł są wyczerpane bądź zajęte czymś innym. Energia tego typu może natomiast przepływać z jednego człowieka do drugiego przez oddziaływania. Bardzo ważny jest fakt, iż energię tego typu można używać w celu rzucania uroku miłosnego.

Co się zmieni gdy rzucisz na kogoś urok miłosny?

Ukochana osoba zacznie stale o Tobie myśleć. Nie będziesz mógł się od niej opędzić, dzięki czemu zyskasz upragnioną bliskość. Zapragnie ciągłego przebywania z Tobą i zacznie potrzebować Twego dotyku. Twoja wybranka lub wybraniec będzie śnić o Tobie w nocy, a w dzień nie będzie mogła się powstrzymać od tęsknych westchnień. Będzie wszystkim opowiadać, jaki jesteś wspaniały. Pojawi się także szereg objawów fizycznych towarzyszących zakochaniu. Wraz z fascynacją i pożądaniem zjawi się odwaga w dążeniu do wspólnych celów oraz ignorowanie Twoich wad. Pojawią się emocje wyrażane w formie pocałunków, pieszczot oraz zachowań prowadzących nieustannie do pełnej bliskości.

Urok miłosny wywołuje nie tylko radosne uczucie zakochania, lecz także poważniejsze uczucia, takie jak namiętność.

Osoba zakochana dąży do kontaktu fizycznego ze swoją drugą połówką, niepokoi się, gdy ta osoba jest daleko i tęskni. Mężczyźni są równie wrażliwi na uroki miłosne, jak kobiety. Mimo pozornie twardego charakteru, mężczyzna pod jego wpływem odczuwa konieczność adorowania ukochanej. Pojawi się czułość i potrzeba kontaktu fizycznego, wyrażana poprzez dotyk. Zwiększa się wydzielanie testosteronu, mężczyzna staje się przystojniejszy i nie zwraca uwagi na inne kobiety. Zrobi wszystko, by zatrzymać przy sobie ukochaną kobietę, nawet jeśli będzie to wiązało się z koniecznością odrzucenia wielu innych rzeczy. Zakochana kobieta walczy o swojego pana, dlatego że kontakt z nim wywołuje silne uczucie euforii. Nic dziwnego, że zaczyna inaczej postrzegać jego czyny, a on staje się dla niej kimś idealnym. Kobiety często odczuwają uczucie motyli w brzuchu, a warto pamiętać, że powstaje ono nie tylko dzięki wpływowi hormonów, lecz także za sprawą działania energii astralnej. Zakochanie u obydwu płci powoduje natrętne myślenie o drugiej osobie. Pojawiają się objawy płynące z wnętrza ciała takie jak podwyższone ciśnienie i rozpierająca radość, a także potrzeba seksualnego spełnienia. Nim zauważymy, że jesteśmy zakochani, nasze życie diametralnie się zmieni. Osoba zakochana często podporządkowuje się wybrankowi i chce zrobić wszytko po to, by jemu dogodzić. Dlaczego tak się dzieje? Za te reakcje odpowiada energia astralna, płynąca właśnie z najrozmaitszych stanów emocjonalnych. Co więcej, długotrwałe narażanie się na wpływ negatywnych emocji tego typu potrafi zniszczyć życie człowieka, a emocje pozytywne poprawiają egzystencję, sprawiają że jesteśmy pełni wigoru i chęci do działania.

Doskonale wiemy o tym, że miłość jest jednym z najsilniejszych uczuć, która potrafi zmienić diametralnie każdego człowieka. Urok miłosny może być zbawieniem wtedy, gdy jesteśmy pewni, że stanowimy dla drugiej osoby idealne rozwiązanie. Uroki tego typu opierają się na emocjach. Są one znacznie bardziej wrażliwe od zmysłów i działają w sferze podświadomości. Część z objawów miłości może być porównana z objawami rozmaitych chorób. Emocje pojawiające się podczas miłosnych zmagań są niezwykle silne i nie można ich powstrzymać, przynajmniej w początkowej fazie uroku.

Gdy emocje nieco opadną, a partner przyzwyczai się do nowej sytuacji i ją zaakceptuje, będzie możliwe pojawienie się całej gamy spokojniejszych uczuć. Jeśli związek rozwija się prawidłowo, prowadzą one do założenia rodziny. Po pewnym czasie od rzucenia miłosnych sideł, pojawia się intymność, polegająca na dbaniu o to, by partnera spotykały tylko dobre rzeczy. Zaczyna się współodczuwanie, empatia oraz zrozumienie. W przypadku uroku miłosnego nie ma ryzyka, że partner nie będzie spełniał oczekiwań drugiej osoby. Jest on postrzegany tu i teraz, taki jaki jest. Narzucają mu się odpowiednie myśli  partnerze, dlatego obydwie strony mogą zaangażować się w szczęśliwy związek. Nieszczęśliwe związki psują się dlatego, że jeden z partnerów mocno idealizuje sobie drugą osobę i żyje tylko mirażami wspólnego życia. W przypadku uroku miłosnego ważne staje się przeprowadzenie związku z pierwszej fazy euforii do kolejnych faz. Dopiero wtedy możliwe jest założenie trwałej relacji. Jest ona połączona z wzajemnym poszanowaniem oraz chęcią założenia jeszcze trwalszych więzów. Z fazy pożądania związek przejdzie w fazę stabilizacji, wzajemnego poznania i nawiązania prawdziwie intymnego kontaktu.

Dziękuję Tobie serdecznie że pragniesz skorzystać z uroku miłosnego. To modlitwa w intencji szczęścia a zarazem miłości ludzi którzy pragną stworzyć w przyszłości związek. To magiczna modlitwa afirmująca czyste intencje dwojga ludzi stworzonych dla siebie. Jest ona pełna mocy i służy usunięciu wszelkich przeszkód jakie stoją na drodze Waszych serc. To duchowość która przenika każdy aspekt, jest potężna i wszechmocna. Bo modlitwa to rozmowa na poziomie duchowym gdzie istotne jest  treść, zawartość oraz najistotniejsze intencja. Bo modlitwa jest aktem, rytuałem. Musisz zamknąć za sobą złą przeszłość. Tutaj bowiem to modlitwa jest rytuałem miłosnym. To nie jest żadna forma zabawy jak uważa wiele osób. Pomaga wzmocnić szczerą i prawdziwą miłość, otwiera drogę do jej realizacji.

Prawdziwa moc tutaj bowiem płynie z wiary więc kiedy ją wzywasz poprzez modlitwę nabiera ona innego potężnego wymiaru. Sama żarliwość modlitwy kieruje więc całą intencje, energię ku drugiej osobie która chłonie ją jak promienie słoneczne. Modlitwa więc jest przeżyciem osobistym, sacrum które działa jak magia. Modlitwa jest więc dla druidów zaklęciem kapłańskim które ma pomóc w realizacji zamierzonych celów.

Modlitwa jest formą kontemplacji, prośby do bóstwa lub rozmowy z nim, która przynosi wymierne rezultaty. Jakie modły wznosimy i co prosimy w naszych inkantacjach? Trudno to jednoznacznie zdefiniować, ponieważ każda osoba stosuje modlitwę indywidualnie i najczęściej nie chwali się innym osobom o celach swoich próśb. Osoby które zdecydowały się jednak wyjawić treść swoich modlitw, zwykle proszą o to uczucie którego najbardziej nam brakuje w życiu – o niesamowicie silną moc miłości. Dzięki płomiennym i szczerym prośbom o miłość otrzymasz to czego pragniesz. Musisz pamiętać o jednej, niesamowicie ważnej sprawie. Twoja prośba o miłość musi być szczera i przemyślana, bowiem nie będziesz miał drogi odwrotu.

Co zrobić gdy nie pomagają nawet najszczersze miłosne modlitwy i błagania?

Czy pogodzić się z tym że serce bliskiej nam osoby nie jest gotowe na przyjęcie naszego uczucia? Stłumić własne uczucia, pomimo gorejącego w sercu żaru i żalu? Nie, na to nigdy nie należy przystawać, nawet jeśli bóstwa wydają się być niewzruszone na twoje prośby. Możesz pogardzić ich względami i rzucić urok na osobę bliską sercu. Nie bierz sobie do serca faktu iż urok miłosny należy do arkanów czarnej magii, a niemal niemożliwe jest odczynianie uroku. Nawet jeśli osoba którą kochasz śmieje się i kpi ze wszelkiego rodzaju magii, nie bierz tego do serca. Prawidłowo rzucony urok miłosny sprawi iż będzie się śmiała z niego nie zauważywszy jak bardzo zacieśniły się wasze kontakty. Dla osoby spętanej urokiem staniesz się niezbędny jak powietrze. Miej przez to baczenie na to by nie zauroczyć osoby która wcale ci się nie podoba, ponieważ wtedy nie będziesz mógł uwolnić się od niej w inny sposób, niż przez długie i skomplikowane odczynianie uroku miłosnego. Gdy jednak rzucisz urok prawidłowo, na osobę wartą twego zainteresowania, twoje życie niemal natychmiast zamieni się w bajkę.

Modlitwa o miłość ukochanej osoby również przynosi doskonałe skutki, jeśli będziesz prosił o nią z powagą i z czystym sercem, a negatywne intencje nie będą miały miejsca. Nigdy nie próbuj rzucania uroku miłosnego poprzez modlitwę dla żartu, bowiem nie wolno krzywdzić w ten sposób żadnego stworzenia. Pamiętaj, odczynianie uroku nie będzie łatwe, i jest o wiele bardziej skomplikowane niż jego rzucenie. Jeśli twoje serce nie pała miłością do nikogo konkretnego, a mimo wszystko łakniesz uczucia, poproś w modlitwie o to by na horyzoncie pojawiła się jakaś osoba godna zainteresowania. Następnie możesz przystąpić do konkretniejszego ataku na kogoś, do kogo Twoje serce bije bardziej.